info@skyline-kyiv.com

Нерухомість в Києві

Київ – це не тільки столиця України з великими можливостями, але й красиве місто. Купуючи нерухомість в Києві, ви отримуєте високу якість життя і стаєте господарем по-справжньому статусного житла. Крім того, ви надійно інвестуєте гроші – даний сегмент ринку найменше схильний до коливань цін.

Нерухомість в Києві, в порівнянні з іншими українськими містами, розвивається на багато швидше. Саме достаток нерухомості на продаж в Києві вводить деяку плутанину в поняттях: продавці нерухомості (забудовники або приватні власники) презентують своє житло як «елітне», хоча по суті, воно може бути ближче до бізнес-класу.

Ріелтори часто ділять елітні багатоповерхівки в Києві на 3 категорії:

– Нерухомість в Києві класу «Комфорт»

У цьому сегменті нерухомості представлені будівлі, оточення яких не зовсім вдале (трамвайні колії, розбита вулиця, напівзруйновані сусідні будівлі і т.п.). Висота стель в квартирах тут найчастіше – не більше 3 м. Конструкція будівель – цегляно-монолітна з монолітними стінами, що обмежує можливості перепланування. До цієї категорії також включені будівлі після реконструкції та будівлі, що не мають критої парковки. Такі об’єкти сегмента нерухомості, практично не є елітною нерухомістю, але забудовники намагаються підносити її такою.

– Нерухомість в Києві класу «Преміум»

У цю категорію входять будинки, розташовані на престижних вулицях міста або в безпосередній близькості від них. Наприклад, будинки, що зводяться на набережній, поряд зі сквером, садом або навіть парком, а також з видом на історичні пам’ятники (в тому числі пам’ятники архітектури). Найчастіше використовується конструкція будівлі з монолітними колонами, яка дозволяє без труднощів проводити перепланування квартири.

– Нерухомість в Києві класу «Ексклюзив»

До цього класу нерухомості, відносяться об’єкти, унікальні по своєму місцю розташування та архітектурі. Рівень комфорту таких будинків найвищий. Сегмент подібних будинків дуже маленький і таких об’єктів дійсно одиниці. В основному такі будинки розташовуються в центральних районах міста. Одним з таких будинків є елітний житловий комплекс “Skyline” в центрі Києва.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр