info@skyline-kyiv.com

Пентхауси Києва

Визначення «пентхаус» для багатьох зовсім незрозуміле, і люди часто неправильно розуміють, про що йде мова. Хтось думає, що це окремий будинок, а хтось, що це квартира, яка має велику квадратуру.

Петхауси будуються в основному тільки в мегаполісах, робиться це тому, що в такій будівлі можна охазяйнуватися садом, басейном, а іноді і вертолітним майданчиком, все залежить від того, що хоче бачити на своїй території господар. Такий вид житла розрахований на людей, які цінують час і простір.

Щоб ми далі змогли говорити, які є пентхауси Києва і про їх класифікації, потрібно трошки заглянути в історію. Перше поняття «пентхаус» з’явилося в Англії в шістнадцятому столітті, і означало «прибудова на даху». Але більш точне поняття, яке підкреслювало всю розкіш, з’явилося в американському місті Нью-Йорку, в двадцятих роках. У квартирах під відкритим небом збиралася вся американська богема і проводила розкішні вечірки з танцями і купанням в басейні під зірками.

Так як ми вже знаємо про історію цих будівель, давайте поговоримо про особливості такого житла.

Пентхаус Києва повинен бути великим і комфортним, на ньому може розташуватися все, що заманеться господареві. Найчастіше на його територію висаджуються сади, ставляться тенісні корти, клумби з ексклюзивними квітами і фонтани, також можна розташувати штучне озеро. Обов’язковий критерій для пентхауса Києва – це вихід на терасу, якщо він відсутній, то це вже мансарда.

Різниця в цих будівлях полягає в тому, що в мансарди відсутній вихід на терасу і стіни ламані, що повторюють вигин даху. У пентхауса ж, навпаки, всі стіни рівні, вигин може бути тільки в тому випадку, якщо цього забажає господар.

Скління також відіграє велику роль, в основному вікна розташовані від стелі до підлоги, це створює додатковий ефект. А ось висота стель досягає від дев’яти до дванадцяти метрів. Така квадратура не обмежує простір і дає відчуття свободи.

Ще одна особлива риса – це панорамний вид. З вікон будівлі повинен відкриватися вид на річки або парки, також на красиву частину міста. Важливий фактор – екологія. Всі ми знаємо, чим ближче до зірок, тим чистіше повітря. Тому, наприклад, пентхауси Києва в нашому житловому комплексі «Skyline» розташувалися на двадцять п’ятому поверсі. Така висота не тільки дає екологічно чисте повітря, а й почуття свободи.

Маючи таку нерухомість, ви відчуваєте себе комфортно у всьому, так як можете забезпечити собі відпочинок, не виходячи з дому.

Пентхауси Києва в елітних житлових комплексах

Далеко не всі елітні ЖК передбачають будівництво пентхаусів. Багато людей, які хочуть жити з комфортом готові багато віддати, аби купити таке житло. Адже воно відкриває масу можливостей, а також на цьому можна добре заощадити. Здавалося, це нереально, так як вартість пентхаусів одна з найвищих на ринку нерухомості, але ми зможемо пояснити чому.

Будь-який житель мегаполісу прагне виїхати за місто, щоб подихати свіжим повітрям, покупатися в чистому водоймі, а також насолодитися природою. Щоб все це виконати необхідно, мати заміський будинок і витратити час на дорогу. А ось маючи петхауси вам цього робити не потрібно, так як возз’єднатися з природою можна і у себе вдома.

Багато хто не дуже розуміє, навіщо купувати пентхаус в елітному житловому комплексі, якщо і так квадратура елітної квартири досить велика. Давайте детально розберемося в цьому питанні.

Купують цей вид житла заможні люди, які досягли чогось у житті, хочуть виділитися у всьому і прагнуть, щоб їх рівень життя був досконалий. А також купують і ті, які знають толк грошей. Адже в такому житлі можна не тільки проживати з комфортом, але ще й здавати подобово для проведення різних заходів і гарного відпочинку.

Елітні житлові комплекси столиці, які зрозуміли, що пентхаус є жаданним на ринку нерухомості, почали також втілювати американський досвід. І це у них добре вийшло. Одним з яскравих прикладів пентхауса є наш ЖК «Skyline». Оскільки цей комплекс, будувала американська компанія «Amstar», то всі житлові приміщення виконані в американському стилі і відповідають західним вимогам.

Що стосується пентхаусів, то він всього один, але виконаний він досконало. Проектували цей комплекс західні архітектори поряд з українськими конструкторами, тому спільна робота принесла, приголомшливий результат.

Вид з вікон квартир під зірками заворожує, оскільки сам комплекс знаходитися на найвищій точці Печерська. З вікон можна спостерігати захід сонця над Дніпром, а також захоплюватися нічними вогнями міста.

ЖК «Skyline» – це втілення розкоші і якості в усьому.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр