info@skyline-kyiv.com

Елітна нерухомість

Сучасність і харизма. Можливість побачити симбіоз стилів та на власні очі переконатися в легкості залізних стін. Ще ніколи багатотонна будівля не була такою легкою в своєму архітектурному напрямку. Легкість форм і кольорів квартир. Захоплюючий вид на чаруюче місто Київ.

Справжні творці намагалися віднайти баланс у створенні кожної деталі будівлі. Простота ліній та очевидність геніальних форм дозволяють власникам будувати своє майбутнє. Світлі відтінки и трішки холодні контури квартир, відповідають саме тому баченню сучасної, елітної нерухомості в Європейській столиці. Елітний комплекс Skyline може стати тим центром культурного життя, який буде яскраво виділятися на карті сьогочасної столиці.

Елітна нерухомість творить місто і музику на вулицях, притягуючи погляди пішоходів до скляних мрій, котрі відбиваються на прозорих лініях будівлі в стилі еклектики. Нехай сукупність різних смаків зійдеться в одному житловому комплексі. Нехай над жовто-блакитною палітрою маячить сіра готика, східна розкіш і багатство старих цивілізацій Єгипту та Греції, окинутих простотою сучасності. З подобною філософією, архітектори Skyline створили проект, що розбиває традиції та усталені розуміння однієї стіни будинків на вулицях нашого міста. Ми створили унікальний, непроникний бар’єр, об котрий валяться старі та мляві фортеці героїчного центру.

Якісні матеріали і предмети побуту створювалися під керівництвом ідей зібраних зі всього сучасного світу модерну. Творення нерухомості це творення нових традицій та унікальних сполук із слів відданості покупцям, ключових фраз, котрі підкріплювали б красу та саме той зиск, якого чекає справжній киянин.

Унікальність під одним дахом

100 квартир об’єднані ідеєю – досягти нових висот в поєднані столичного ритму та мелодійного затишку котеджів. В своїй затишній квартирі, Ви з легкістю відчуєте спокій, що супроводжує кожну індивідуальність. Сучасний мінімалізм будинку, підкреслює характер, вади, звички та особливості власника, котрий сам створює затишок для відпочинку, сам будує сімейний спокій, сам влаштовує вечірки своєї молодості і грає з простором апартаментів, як Джексон Поллок з фарбами на полотні.

Більшість квартир виконані в стилі лофт, тим самим необмежуючи Вас в творчих пошуках власного стилю. Даючи місце для природного освітлення і відпочинку без ефекту “падаючих стін” або ж одноманітних кольорів тиранічних стягів над підлогою. Кожна стіна, кожної квартири матиме характер тихої інсталяції, що подарує насолоду Вам і Вашим гостям.

Характерною особливістю Вашої нерухомості буде відсутність перешкод, у вигляді звичайних дверних отворів – тільки візуальні перепони, котрі лише символічно відділяють зону відпочинку від спальні, і кухню від зони для відвідувачів. Універсальність рішення поєднати дизайнерський мінімалізм із архітектурним лофтом проявляється у простому дарунку покупцеві, у можливості створити повноцінний офіс, творчу студію, концептуальну фабрику в стилі Енді Уорхола і одночасно з цим, знаходитися в самій гущі подій – в елітному житловому комплексі Skyline. На верхівці піраміди саморозвитку і навіть вище.

Нерухомість – звільняє

Символом нового дому в Печерському районі стане срібна тіара, подарунок майбутнім власникам – маяк елітного життя і стилю, що підкреслює статус і значимість киян. Місце осяяне золотом вечірніх вогнів, без сумніву стане Вашою ареною для великих ідей та подвигів, великих перемог та приємних поразок за чесною грою.

Характерний погляд кидається на зелену зону Печерського району, з його розпаленістю бетонними плямами міста. Білий покров будівель і темна сторона сонячних днів будуть супроводжувати Вас на протязі дня за вікном. А квартирний дизайн дозволить бути собою і мати всю фарбу задоволення. Інтер’єр апартаментів витриманий в одному унікальному стилі, створений під керівництвом провідних дизайнерів та архітекторів Києва, тому звичайними словами не можливо описати всю суміш емоцій, які Вас чекають в новенькій квартирі.

Пентхаус

Відсутність кордонів, тільки горизонт Ваш товариш і залізо-бетонне поле, відкриті вікна Ваші картини, а тераса дарує теплий відблиск позолоти і гострих діамантів в далеких та близьких опорах вулиць. Ще однією особливістю пентхауса нерухомості Skyline, для Вас стане справжній голос Києва. Гудіння автомобілів, пусте базікання транспорту зникає і захлинається у своїй мові транспорту, не досягаючи Ваших висот. Природа зірок розважатиме Вас піснею вітру, котрий вмить розійдеться від блиску тіари і цей самий момент Ви по-справжньому закохаєтесь в життя.

Фатальна зустріч

Придбання одних із 100 апартаментів Skyline стане підтвердженням Вашого статусу, голосом справжнього егоїзму, котрий має право на існування в рамках 300 квадратних метрів.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр