info@skyline-kyiv.com

Елітний будинок

Елітне житло в столиці набрало популярності зовсім недавно і люди, які почули про неї, відразу зацікавилися таким видом споруди. Адже це щось незвичайне і дуже привертає увагу, а ще й слово «елітність» відразу піднімає статус. Але, на жаль, у ріелторів і у покупців поняття елітний будинок різне, тому при купівлі такого виду житла виникають розбіжності.

Щоб не допустити помилок при виборі такого житла, ми детально розповімо, на що звертати увагу.

Що стосується законодавства, то там немає чіткого трактування, яким має бути житло цього класу, є тільки окремі особливості, які ми вам зараз перерахуємо.

Критерії елітної будови:

Місцезнаходження

Соціальний статус всіх мешканців

Транспортна розв’язка

Планування

Додаткові комунікації

Якість будівельних матеріалів і їх екологічність

Безпека будинку і система охорони

Кількість квартир в будинку і на поверхах

Облаштованість прибудинкової території

Кількість місць для паркування

Квадратура квартири

Розвинена інфраструктура

На що потрібно звернути увагу, якщо ви вибираєте елітний будинок для проживання? Наприклад, в нашій столиці елітним вважається житло, розташоване в центральній частині міста, а ось в Сполучених Штатах Америки, навпаки, у віддаленій частині. Якщо говорити про наші будинки, то зверніть увагу на такі моменти:

Архітектура будинку повинна бути унікальною, тобто не схожа на інші об’єкти.

Якщо говорити про площу, то раніше елітним житлом вважалася квартира від двохсот квадратів, зараз же, рівняючись на зарубіжний ринок, однокімнатна квартира може вважатися елітною, якщо її площа шістдесят квадратних метрів. Взагалі, ріелтори і забудовники самі можуть прирівняти свій будинок до елітності, і поставити вище вартість, але покупець уже сам, відштовхуючись від вищеперелічених умов, зможе визначити його справжній клас.

Технічна частина будинку повинна бути виконана за останніми сучасними стандартами. Це стосується комунікацій і додаткових функцій, таких як вентиляція і кондиціювання. Будинок побудований з екологічно чистих матеріалів відомих компаній. Також наявність пунктів охорони і пропускної системи – це обов’язкова вимога.

Розвинена інфраструктура. Під кожен елітний ЖК вона розробляється окремо, і враховуються всі вимоги сучасної людини. На території повинні бути магазини, аптеки, салони, фітнес-клуби, а також освітня частина для дітей.

Прибудинкова частина будинку, також говорить багато про статус будівлі. Територія повинна бути огороджена і облаштована, це стосується і озеленення. Обов’язкова наявність підземного і наземного паркінгу, з розрахунком одна квартира, одне паркувальне місце.

Статус забудовника грає велику роль. Треба звернути увагу, скільки часу він будує об’єкти, тому що молоді забудовники дуже рідко будують житло преміум класу.

Якими повинні бути квартири в елітних будинках

Вище ми говорили, якою має бути елітна будівля і перерахували її критерії, але при виборі житла – це ще не все. Адже ми пам’ятаємо, що елітна нерухомість має високу вартість, а значить, комфорт повинен бути всюди. Багато забудовників дотримуються тільки самої будівлі будинку, а стосовно квартир – випускають цей момент з уваги.

Вони розраховують на те, що людина подивиться на будинок і вже без проблем зрозуміє, що якщо будинок відноситься до елітного класу, то і квартира також йде за замовчуванням елітною. Але це не так, тому, що ми говорили про критерії будинку, так і зараз розповімо про критерії квартири в елітних будинках.

Квадратура кухні повинна бути від двадцяти квадратних метрів, а ванної кімнати – від шести.

Велика і простора спальня, якщо це однокімнатна квартира, стосовно багатокімнатних квартир, то в них має бути кілька просторих спалень і вітальня.

Якщо це однокімнатна квартира, то вона повинна бути від шістдесяти квадратів, а пентхауси від трьохсот квадратних метрів.

Вікна можуть бути як панорамні, так і стандартні, але обов’язково зі скла, а рами зроблені з екологічних сортів дерева. В елітних будівлях не допускається ставити склопакети з пластиком.

Квартири в елітних будинках повинні не тільки підкреслювати статус мешканця, а й бути комфортними. Так як не всі люблять велику площу, то забудовник елітної будівлі зобов’язаний враховувати побажання майбутніх мешканців.

Гарним прикладом елітного житла на столичному ринку виступає наш ЖК «Skyline». Ми говорили, що в першу чергу має значення вік забудовника, а будівельно-інвестиційна компанія, яка будувала наш комплекс, на ринку з тисяча дев’ятсот вісімдесят сьомого року і прославлена як за кордоном, так і у нас.

Якщо ви вирішили, що елітна нерухомість – це ваш рівень житла, тоді орієнтуйтеся при виборі на критерії, які ми вказали, і ви зможете гідно вибрати собі квартиру.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр