info@skyline-kyiv.com

Елітні квартири в Києві

Все частіше люди, які планують, придбати нерухомість в столиці, задаються питанням, що ж вибрати. У пошуку житла розглядаються різні варіанти, починаючи від економічних квартир і закінчуючи еліт класом.

Але при перегляді житла стикаються з проблемою, що будинки не якісно побудовані або не відповідають стандартам сучасної людини. Останнім часом, люди почали розглядати елітні квартири в Києві, навіть попри їх високу вартість.

Елітне житло відповідає світовим стандартам і будується за кращими сучасними технологіями.

Людина, яка цінує комфорт і якість. А ось елітні квартири в Києві – це те, що потрібно сучасній людині, яка цінує комфорт і час.

Ми заговорили про час, тому що елітні житлові комплекси будуються в центральній частині міста і, виходячи з цього, жителю такого комплексу легко буде дістатися на роботу, навчання або на зустріч. Тому що, всі бізнес-центри, великі компанії знаходяться в основному в центральній частині міста.

Маючи елітну квартиру в Києві, ви забезпечете себе не тільки комфортом, а ще й подбаєте про своє здоров’я, адже всі новобудови цього класу будуються з екологічно чистого матеріалу, а на території проводиться озеленення. Такий підхід свідчить про те, що забудовник а ще й піклується про людей, які будуть проживати в ньому.

Хотілося докладніше розповісти, на що варто звертати увагу при виборі житла.

Купити елітну квартиру в Києві, на що варто звертати увагу

Зважаючи, що елітна нерухомість дуже популярна останнім часом і досить дорога, то багато хто почав маскувати свої споруди нижчих класів під житло преміум. Звичайно, такий поворот подій, дуже засмучує компанії, які викладаються на всі сто, щоб відповідати статусу елітного житла. Тому перед тим як купити елітну квартиру в Києві зверніть увагу на деякі моменти.

В першу чергу – це метраж квартири, пам’ятайте, що елітне житло не може бути менше шістдесяти квадратних метрів, це стосується однокімнатних квартир. Забудовники еліт класу розробили цю цифру.

Також важлива і висота стель, всі ми знаємо як незручно, коли вони низькі, тому елітка має стелі заввишки від трьох метрів.

Якщо ви вирішили купити елітну квартиру в Києві, запитайте у забудовника, який матеріал він використовував при будівництві. У випадку якщо він назве будь-який матеріал крім, цегли, знайте, вас намагаються обдурити. Всі елітні будинки будуються тільки з цегли, так як це єдиний екологічно чистий матеріал.

Також важливий фактор, це розташування. Не може бути елітна квартира побудована в віддаленому районі, а навколо перебувати багато заводів або напівзруйнованих будівель. Елітність повинна бути у всьому, тому такі будинки будують в центрі, поблизу водойм та парків.

Ще один важливий момент – це ціна. Елітна нерухомість не може коштувати дешево, так як на витратні екологічні матеріали і новітні технології йде багато витрат, тому вартість квартири еліт класу висока.

Елітні квартири в Києві в ЖК преміум-класу

Новобудов еліт-класу в столиці зараз досить багато, і вибрати для себе відповідне житло, дуже важко. Тому що, як ми говорили раніше, не всі комплекси відповідають елітним стандартам.

Говорячи про ЖК «Skyline», то ми виконали всі пункти вимог, які стосуються преміум нерухомості. Давайте ми трохи більше розповімо, ЖК.

В першу чергу хотілося зробити акцент на місце розташування, так як це дуже важливо для преміум класу нерухомості. Розташувався ЖК «Skyline» на пагорбах Печерська на затишній вулиці Євгена Коновальця, стара назва Щорса. Вулиця обсаджена великою кількістю зелені і перебуває в сотні метрів від метро. А на відстані пішої прогулянки можна дістатися до урядового кварталу, адміністративного центру або головних визначних пам’яток столиці.

Елітні квартири в Києві, в нашому ЖК, виконані під керівництвом американської інвестиційної компанії, тому вони надійні і зроблені зі смаком. Ми продумали кожну дрібницю, щоб ви залишилися задоволені своїм вибором. У нашому комплексі є житло для кожного, тобто однокімнатні, багатокімнатні апартаменти, а також пентхауси та апартаменти.

Тому якщо ви вирішили придбати елітні квартири в Києві, то ЖК «Skyline» – це те житло, яке вам потрібно. А щоб самому в цьому переконатися приїжджайте в офіс продажів, який знаходиться за тією ж адресою, що і комплекс, і наші коллеги дадуть відповідь на всі ваші запитання і проведуть екскурсію по комплексу.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр