info@skyline-kyiv.com

Skyline Residences

Інтер'єри

Втілені мрії постають у вигляді чудових дизайнерських рішень для реального життя.

Skyline – це не лише місце, а й висока якість життя. Комплекс є уособленням стилю і найвищих стандартів сервісу. Саме прагнення до перфекціонізму зумовило співпрацю Skyline та Архітектурної майстерні Сергія Махна, провідної української студії дизайну. Сьогодні Skyline пропонує своїм клієнтам три оригінальні концепції дизайну інтер'єру, розроблені Сергієм Махном. Дизайнерські апартаменти постають перед покупцями повністю завершеними, включно із вбудованими меблями та високотехнологічним обладнанням.

Три дизайнерські рішення – еклектика, мінімалізм і лофт – будуть втілені в інтер'єрах демонстраційних квартир, а також у низці повністю завершених апартаментів, пропонованих на продаж. Оздоблення готових квартир, стане синтезом філософії дизайну Сергія Махна, ультрасучасного стилю самого комплексу Skyline і Ваших особистих побажань.

Я щасливий працювати над таким престижним об'єктом. У Skyline неординарне планування, величезні панорамні вікна, багато світла.

І найголовніше, нам дали можливість втілювати сміливі рішення, довірилися нашому баченню інтер'єру.

— Сергій Махно

Дизайн-проекти максимально розкривають переваги планування Вашої квартири.

Кожна деталь продумана і виконана на найвищому професійному рівні.

Дизайн, у якому все на своєму місці і в якому для усього є місце.

Мінімалізм не припускає навіть натяку на безлад, усе має бути чітко на своїх місцях. Мінімалізм в інтер'єрі – це, насамперед, великий, не обтяжений предметами і деталями простір, у якому багато світла і повітря, чому в Skyline сприяє зручне планування та панорамність вікон. Стиль вирізняється максимальною функціональністю і лаконізмом. Чіткість ліній, чистота кольору і мінімум декору.

Лофт – це відкрите планування, простір, високі стелі, великі панорамні вікна, ілюзія "незавершеності" оздоблення. Незважаючи на зовнішню простоту, інтер'єр у стилі лофт вважається одним із найдорожчих і найпопулярніших у світі. «Чоловічий» характер цього стилю створюється за рахунок елементів, характерних для промислових будівель, а їх поєднання із розкішними меблями і дизайнерським оздобленням надає атмосфері особливого шику.

Еклектика – стиль, що органічно і ненав'язливо поєднує непоєднуване. Інтер'єр може включати в себе елементи різних стильових напрямків, з різними «історіями». Втім, усі деталі при цьому чудово гармонують між собою. Гра кольорів, текстур і масштабів. Головна перевага інтер'єру в стилі еклектики полягає у тому, що доповнювати житловий простір можна роками, додаючи в обстановку сувеніри, антикваріат і Ваші найкращі спогади.

Квартири у варіанті «Дизайнерський» пропонуються усім клієнтам Skyline, із завершеними ремонтними роботами та дизайнерським оздобленням.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр