info@skyline-kyiv.com

Елітна нерухомість в Києві

Столична нерухомість дуже популярна серед приїжджих і іноземців. Закордонні громадяни хочуть придбати тут житло, щоб повертатися в це прекрасне місто знову і знову. А також щоб було, де зупиниться під час відряджень, адже не всі люблять готелі.

А ось елітна нерухомість в Києві приваблює навіть киян. Такий вид будівель досить новий для України, так, як раніше до елітної нерухомості відносили дуже різні будинки, наприклад, звичайні новобудови. Але через деякий час забудовники набралися досвіду у заходу і почали будувати нерухомість преміум класу.

Але з’являються ще такі компанії, що житло бізнес-класу, а то і економ, видають за елітне житло. Така новина дуже стурбувала багатьох покупців, як же тоді відрізнити між собою класи та на що звертати увагу при покупці преміального житла. Зараз ми надамо інформацію, яка допоможе вам у виборі елітної нерухомості в Києві.

  1. Особлива архітектура

До елітної нерухомості можна віднести будинки, які при будівництві зберегли історичний фасад або використовували сучасні авторські архітектурні проекти.

  1. Особливі квартири

При виборі зверніть увагу на площу і планування квартир. В елітних будинках є як класичні сімейні квартири, так і лофти. Також велику роль відіграє площа квартири, вона повинна починатися від шістдесяти квадратних метрів, має бути кілька просторих спалень і комфортна кухня.

  1. Місце для паркування

Будь який елітний будинок, надає своїм мешканцям паркувальне місце, з розрахунком одна квартира – одне місце для машини. Але, потрібно знати, що будівлі преміум класу забеспечують цілодобову охорону за вашим автомобілем, відеоспостереження, що в окремих випадках може бути виведено на ваш особистий планшет або телефон, а також комфортний ліфт з паркінгу.

  1. Безпека

Будинок високого класу знаходиться під професійною охороною і відеоспостереженням цілодобово.

Всі житлові комплекси еліт класу мають електронну систему пропуску, а на першому поверсі знаходитися ресепшн.

  1. Високі інженерні технології

Елітний будинок не має проблем з вимкненням води і перебоями в електриці. Він повинен мати центральне кондиціонування, фільтрацію по очищенню повітря і води,  якісну вентиляцію, безпечні і безшумні ліфти.

  1. Розвинена інфраструктура

Мешканці таких будинків мають все необхідне для сучасної людини поруч з житловим комплексом: це аптеки, салони, навчальні та розвиваючі установи, поліклініки, ресторани, кафе.

  1. Елітність у всьому

У дворі розташовані фонтани, сади, кущі та квіткові клумби, все залежить від дизайну. Ландшафтні дизайнери продумують все до дрібниці, і створюють гармонію в усьому.

Якщо брати до уваги столицю, то елітна нерухомість в Києві розташувалася в центрі міста.. Кожен підкреслює свою індивідуальність і намагається виділитися дизайном.

Так, і ЖК «Skyline» звів своє творіння на одному з найвищих місць Печерська і всім своїм виглядом і якістю відповідає елітній будівлі.

Дивовижний комплекс з незвичайним дизайном виріс на пагорбах Печерська зовсім недавно і за короткий час залучив до себе жителів і гостей столиці. Елегантна розкіш і сучасний дизайн змушують захоплюватися навіть скептиків столиці.

ЖК «Skyline» втілив у собі кращі традиції, які були перейняті в Нью-Йорку і Лондоні. Забудовник підійшов до питання будівництва елітного житла дуже серйозно, так як використовувалися кращі, сучасні матеріали і новітні технології.

Елітність цього будинку не можна спростувати, так як до чого б Ви не підійшли і на, що б не подивилися, все відповідає пунктам, яких ми писали вище.

Купуючи нерухомість в ЖК «Skyline» можна бути спокійним, що ви вкладаєте гроші в елітне житло, яке відповідає всім стандартам.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр