info@skyline-kyiv.com

Самий елітний район Києва

Київ – це найбільше місто в Україні, зі столітньою історією. Всі вулиці міста мають запах давнини. Історія українського народу починалася саме з Києва. Столиця України поділена на адміністративні райони, всього їх налічується десять.

На думку жителів столиці, самий елітний район Києва вважається Печерський. Тут зароджувалося все, починаючи від народу і культури і закінчуючи розвитком ремесел. Багато хто відвідує столицю, їдуть в першу чергу в центральну частину міста, щоб подивитися на її пам’ятки.

Зараз ми, відвідуючи Печерський район, можемо спостерігати, як він змінився, але в той же час, щось давнє і загадкове залишилося. Про це нагадують скульптури, різні пам’ятки архітектури, парки і будови.

Зовсім недавно до нас прийшло поняття «елітний». Якщо говорити про зародження цього слова, то прийшло воно до нас з Європи. Слово «елітний» означає щось краще, не схоже на інше, особливе.

Так вийшло і з будівлями, які з’явилися в центральному районі Києва. На сьогоднішній день, багато забудовників вибрали цей район для побудови елітного житла. Багато забудовників вибудовують різні будинки, щоб підкреслити його особливість.

Самий елітний район Києва, ще й тому, що вважається політичним і бізнес-центром не тільки столиці, а й усієї України.

Тому і купити нерухомість в цьому районі прагнуть дуже багато людей. У цьому районі гарна інфраструктура, яка дозволяє дістатися в будь-яку точку міста. Також багато магазинів, музеїв, розважальних комплексів і навчальних закладів.

Ті, хто планують купити житло в цьому районі, в першу чергу розглядають новобудови, яких в цьому районі, як виявилося, дуже багато. Але треба пам’ятати, купуючи житло, ви повинні звернутися до перевіреного роками забудовнику, і тільки тоді купувати собі апартаменти.

Елітні апартаменти Києва

Багато хто, зараз планую купівлю апартаментів, але для початку, щоб їх придбати, потрібно знати деякі особливості такого житла. Нижче ми розповімо все, що потрібно знати перед тим як їх купувати.

Слово «апартаменти», досить нове поняття на українському ринку. Як і поняття «елітний», прийшло воно до нас з Європи. Але досить за короткий період набрало популярності.

Елітні апартаменти Києва будуються в кожному елітному ЖК. У нашому житловому комплексі Скайлайн, представлені як апартаменти, так і інші види елітних квартир.

Забудовник – інвестор «Amstar» дуже правильно підійшов до забудови. В нашому комплексі є як квартири, так і пенхауси, а також апартаменти.

Елітні апартаменти Києва, які представлені в ЖК «Skyline», дуже різноманітні. Наші апартаменти мають унікальне, дизайнерське планування, як і інші житлові приміщення комплексу.

Наприклад:

– По всій ширині кімнати є панорамні вікна фірми Schüco;

– Всі вікна двокамерні;

– Інтегрована технологія «розумний дім»;

– Проживаючи в цьому будинку, про затоплення можна не турбуватися, так як встановлена система проти затоплення;

– Фасади – тепло ізольовані;

– На підлозі в лоджіях є підігрів;

– Висота стель від трьох метрів.

Все це містять апартаменти в нашому ЖК «Skyline» і завдяки своїй унікальній структурі залучають до себе багато охочих придбати елітні апартаменти Києва.

Що потрібно знати при покупці апартаментів?

В першу чергу те, що апартаменти – це нежитлове приміщення, але не в прямому сенсі. Жити звичайно в них можна, але ось реєстрацію отримати можна тільки на п’ять років, а  надалі реєстрацію потрібно оновлювати.

Але цей момент не зупиняє багатьох покупців. У чому ж перевага такого житла? Головне – це ціна. Вони завжди набагато нижче, ніж звичайна квартира.

Такий тип будівель підходить іноземцям та людям, які приїжджають в місто на деякий час, наприклад, по роботі. Також людям, які мають вже своє житло, але люблять усамітнення. Апартаменти можна переробити як під студію, так і конференц-зал. Це стане великим плюсом для тих, хто має свій бізнес.

Насправді, нерухомість завжди цінувалася, і буде цінуватися ще більше, а якщо говорити про елітну нерухомість, то її популярність тільки набирає оборот.

У нашому ЖК «Skyline», апартаменти потрапляють під всі параметри елітної нерухомості, а забудовник-інвестор користується своєю популярністю на закордонному і українському ринку вже не перший рік.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр