info@skyline-kyiv.com

Елітний комплекс Skyline в Києві

Яким же воно повинно бути – гідне, елітне житло? І чи можна знайти таке житло в Києві? Елітний комплекс Skyline цілком відповідає всім найвищим вимогам.

Skyline – це ультрасучасний житловий комплекс, в арсеналі якого всього 100 квартир, але яких! Кожна з них є втіленням дизайнерської майстерності, будучи абсолютно унікальною. Творці цього житла втілили в життя найсміливіші сучасні технології, створивши неповторний стиль, зручність, затишок, підкресливши тим самим високий статус володаря такої квартири. Над створенням комплексу Skyline працювали кращі українські та німецькі майстри в тісному тандемі, створивши неповторний колорит елітного житла.

Комплекс розташований на вулиці Щорса, можна сказати в самому центрі столиці, всього за сотню метрів від станції метро, недалеко від урядового і адміністративного центрів. Skyline розташований в найвищій точці Києва над Печерськими пагорбами. З великих панорамних вікон квартир відкривається величний вигляд на найкрасивішу столицю – Київ!

Житловий комплекс спроектований відповідно до останніх архітектурних і дизайнерських тенденцій, з урахуванням сучасних віянь. Тут Ви не зустрінете застарілі перегородки, дверні прорізи та інші пережитки минулих стилів. Основними є три дизайнерських рішення: мінімалізм, лофт і еклектика.

До знайомства і розгляду пропонуються демонстраційні квартири, а також цілком закінчені апартаменти вже готові до продажу. Саме тому житловий комплекс Skyline є найбезпечнішим капіталовкладенням на ринку нерухомості. Апартаменти, пентхауси, виставлені на продаж, мають закінчений вигляд, купуючи таке житло, ви купуєте реальну, готову квартиру з найсучаснішим дизайном і в кращому місці столиці.

Унікальність і зручність комплексу Skyline відчувається вже відразу при вході. У кожної квартири є два входи, один з яких веде в Клубну кімнату, де мешканці можуть зустрічатися для проведення спільних заходів.

Skyline – це абсолютно новий житловий комплекс, аналогів якому не було ще в Україні, і зокрема в Києві. Такий комплекс міг би без сумніву прикрасити будь-яку передову столицю світу.

Створення такого комплексу можливо завдяки компанії Amstar Europe, яка реалізувала свій найпередовіший проект, з огляду на колосальний досвід в подібних починаннях. З упевненістю тепер можна сказати, що Київ – передова столиця світу.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр