info@skyline-kyiv.com

Еклектика в інтер’єрі

Сучасний світ сповнений різних можливостей, це стосується і інтер’єру. Сьогодні ми розповімо вам, що таке еклектика, і як краще її застосувати в інтер’єрі. Для гарного оздоблення, головне, грамотний підхід, щоб будинок або квартира мали ексклюзивну індивідуальність.

Еклектика в інтер’єрі – це одночасне поєднання двох або трьох стилістичних напрямків. Такий напрямок, виходить в результаті змішування близьких за змістом стилів, а також абсолютно різних. Наприклад, це може бути, поєднання старого з новим, або західного зі східним. В результаті виходить, щось незвичайне і вишукане.

Є основні риси еклектики в інтер’єрі:
– Комфортне і функціональне поєднання сучасності і минулого
– Незвичайні деталі, повинні об’єднувати весь інтер’єр.

Як же створюється еклектика в інтер’єрі?

Треба сказати, що такий стиль вибирають не всі, оскільки він досить незвичайний. Люди, які хочуть підкреслити свободу дій і незалежність у всьому, вибирають еклектику. Також такий інтер’єр підійде любителям антикваріату і раритету. А щоб втілити свою мрію в реальність, ми підкажемо вам декілька ідей.

1. Різна стилістика меблів
Дивани, крісла та інші меблі повинні бути в різних стилях і великих розмірів.

2. Кольорова гама
У цьому стилі краще всього поєднуються яскраві і пастельні тони. Всі кольори повинні бути ретельно підібрані і відповідати вашим смакам.

3. Стіни та підлога
Покрити, що стіни, що підлогу можна плиткою, а ось окремі частини підлоги паркетом. Також вишукано виглядатиме ручний розпис або нестандартні шпалери.

4. Вінтажні предмети
Здавалося, що старовинні меблі вже нікому не цікаві, але тільки не в цьому випадку. Еклектика передбачає в собі об’єднання всього, тому масивна кришталева люстра буде гармонійно виглядати разом зі старовинними кріслами в передпокої.

5. Декор
Найчастіше такий стиль гармонійний з оксамитом. Також для прикраси можна використовувати великі картини, вази і каміни.
Квартира в стилі еклектика – це постійне вдосконалення себе і свого будинку. Але не всі хочуть самостійно створювати інтер’єр, тому ЖК «Skyline» може запропонувати апартаменти в такому стилі.

У ЖК Skyline, на сьогодні вже готові вісімнадцять апартаментів для життя в трьох модних стилях, в тому числі і в стилі еклектика.

«Компанія «Amstar» на ринку вже двадцять дев’ять років, а заснована була в Денвері, штат Колорадо (США). Ми збираємо кращих фахівців зі всього світу та втілюємо їх геніальні ідеї в наших об’єктах » – пояснюють в Амстар.

Ви можете переглянути апартаменти ЖК Skyline по вулиці Євгена Коновальця, щоб самостійно переконатися у величі цієї будівлі.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр