info@skyline-kyiv.com

Столична нерухомість

Мати власну нерухомість завжди вважалося престижно. Таким чином, можна підкреслити свою індивідуальність і заявити про себе. Мати власне житло прагнуть багато людей.

Найбільш престижною вважається столична нерухомість, не дивлячись на те, що вона є найдорожчою на ринку нерухомості України. Висока вартість виправдовується низкою переваг, які отримує людина переїжджаючи до столиці.

Якщо в загальному говорити про плюси Києва, то їх набереться досить багато, але хотілося б виділити найвагоміші.

Інфраструктура

У столиці купити можна все, починаючи від дрібниць, які продаються на вуличних розкладках, так і масштабні покупки.

Комунікації

Тут розвинені всі її напрямки.

Робота

Якщо ви наполеглива і цілеспрямована людина, то роботою в цьому місті ви будете забезпечені, а також заробітна плата буде вище, ніж в інших містах.

Дозвілля

З цим у вас точно не виникне труднощів, так як розваг в столиці скільки, що навряд чи за короткий час ви зможете все відвідати. Розваги тут передбачені на всі вікові категорії і на будь-який час року.

Освіта

В столиці знаходяться кращі вузи України, в яких ви можете отримати освіту по будь-якому з напрямків спеціалізації.

Також якщо брати до уваги не тільки матеріальні цінності, а й моральні, то маючи столичну нерухомість, ви отримаєте:

  1. Хороший клімат.

Температура повітря в столиці помірна як взимку, так і влітку. У цій частині країни не буває повеней, смерчів та інших, подібного роду, природних явищ.

  1. Озеленення всюди.

Київ входить до п’ятірки одних з найзеленіших міст України. Столиця засаджена деревами різного роду, і таким чином, перебиває вуглекислі гази. Також тут безліч парків і водойм, що забезпечує дозвілля на природі.

  1. Метро.

Дуже зручний вид пересування, так як можна уникнути столичних пробок і дістатися, куди вам потрібно за короткий період. Для уточнення, в Києві три гілки напрямку метро.

  1. Історичні пам’ятки.

Нікого не залишає байдужим історія Києва, а якщо ви переїжджаєте в це чудове місто, вам обов’язково захочеться відвідати історичні місця, пам’ятки архітектури і музеї практично всіх напрямків.

Столична нерухомість дає можливість жити в цивілізації і насолоджуватися історичним центром. У Києві будують різні класи нерухомості, так як вона розраховується на всі верстви населення, а також існують різні програми з купівлі житла.

Якщо брати до уваги віддалені райони, то там переважають будинки економ класу і комфорт-класу, вони вважаються одними з доступних. Таке житло купують люди низького достатку, яким не особливо важливий статус.

Що стосується вищих класів, таких як бізнес, то вони розташовуються ближче до центру, мають кращий матеріал і площу квартир, але коштують дорожче, ніж два попередніх класи.

Найдорожчий і престижніший клас – це преміальна нерухомість, або ще її називають – елітна. До цієї категорії відносять будинки, які розташовані в центрі міста, мають розвинену інфраструктуру і всі вимоги сучасної людини.

Така столична нерухомість досить нова, але дуже популярна. Її набувають люди з високим достатком, які хочуть підкреслити свій статус і жити з комфортом.

Елітне житло відкриває перед його господарем масу можливостей, це економія часу, зручності у всьому, а також якість проживання.

Багато хто думає, що елітне житло, це квартири багатокімнатні і багаторівневі, і що маленьких однокімнатних квартир там немає. Це хибне уявлення, бо еліт клас також надає однокімнатне житло, тільки його площа від шістдесяти квадратних метрів.

В такому житлі, як преміум клас, зручно проживати одиноким людям, а також сім’ям з дітьми. Тому що територія таких будівель огороджена і знаходиться під повним контролем. Купуючи таке житло вам не варто турбуватися про свою безпеку, а також про безпеку близьких і майна.

Кожен забудовник хоче підкреслити свою елітність, тому вкладає в свої житлові комплекси все краще. Це стосується і матеріалу споруди, і місцезнаходження, і дизайну.

Всю столичну нерухомість елітного класу будують кращі, досвідчені забудовники із заходу і Америки, а наші конструктори, набравшись досвіду, доповнюють їх роботу. Елітність – означає, що щось краще або вишукане, так і

Одним з представників цього класу виступає наш ЖК «Skyline», побудований інвестиційною американською компанією. У нього ми вклали краще, що може стосуватися нерухомості. Так як він знаходитися на найвищій точці Печерська, то можна подумати, що він торкається до неба.

Прогуляйтеся по вулиці Євгена Коновольца і насолодіться красою і величчю цієї будови, а якщо ви не зможете встояти і захочете придбати собі там житло, ви можете, сміливо зайти до нашого відділу продажів і вам покажуть територію, а також сам будинок зсередини.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр