info@skyline-kyiv.com

Купити пентхаус

Новинки на ринку української нерухомості з’являються постійно, ні для кого не секрет, що звичайні квартири мало цікавлять еліту і богему столиці. Такі люди, в основному, шукають щось вишукане, не схоже на інші об’єкти.

Виходячи із запитів, забудовники почали будувати нестандартне житло з нестандартними інтер’єрами, одна з таких новинок – це пентхаус. Іншими словами, це житло на даху з великою квадратурою і панорамним видом.

Купити пентхаус в Києві можна не скрізь, тому що цей вид житла відноситься до елітного класу і коштує досить дорого. Ціна себе виправдовує, адже така квартира починається від двохсот сімдесяти квадратних метрів і може бути ще більше, все залежить від компанії забудовника.

Щоб ми могли вам розповісти, де купити пентхаус, для початку надамо інформацію, що це за житло і чому воно таке велике.

Як ми вже раніше казали – це житло на даху. На перший погляд, людина, яка не знає що таке пентхаус, поставиться до нього з підозрою, так як більшість людей сприймають слово “дах” не елітним, а навпаки.

Короткі характеристики пентхауса:

– Житло на останньому поверсі;

– Квадратура від двохсот сімдесяти метрів квадратних;

– Окремий ліфт;

– Вихід на терасу;

– Високі стелі;

– Відсутність сусідів;

– Будинок знаходиться в центрі міста, і відноситься до елітного класу;

– Вид з вікон повинен мати шикарний вигляд.

Якщо подивитися столичні дошки оголошень, то ми можемо побачити публікації: купити пентхаус або продається пентхаус. Потрібно пам’ятати, що в столиці їх досить мало, так як не всі компанії, які будують таке житло, дотримуються елементарних вимог.

За статистикою в Києві налічується лише двадцять відсотків новобудов з таким видом житла, але тільки три з них відповідають усім вимогам.

Багато забудовників не дотримуються того, що у пентхауса повинен бути окремий вхід. також є і такі забудовники, хто не дотримується елементарного правила за місцем розташування. Елітним може називатися житло, яке побудоване в центральному районі міста і має прекрасний вид з вікон. Це два незначних моменти, які потрібно пам’ятати при купівлі житла на даху.

Купити пентхаус на Печерську

Печерський район вважається не тільки центром Києва, а й бізнес центром. Виходячи з цього наша компанія-забудовник «Amstar» побудувала житло преміум-класу на Печерських пагорбах.

Якщо ви хочете купити пентхаус на Печерську, то житловий комплекс «Skyline», надає для вас таку можливість.

Наша компанія бере свій початок зі Сполучених Штатів Америки і практикує свої знання вже на протязі двадцяти дев’яти років. Ми побудували багато об’єктів у різних куточках світу і вирішили поділитися своїм досвідом і на Україні.

Говорячи про «Skyline», можна сказати, що це розкіш і елегантність в одній будівлі, так як цей об’єкт визнаний незвичайним.

Він складається з двадцяти п’яти поверхів, а доповнюють його панорамні вікна від стелі до підлоги німецької компанії Schüco. Видом, який відкривається з усіх боків, можна милуватися вічність. А творчі люди зможуть малювати картини, передаючи на них всю красу Печерська.

Купити пентхаус на Печерську в нашому ЖК – це вигідна пропозиція, так як вам не знадобиться виїжджати за місто, щоб насолодитися природою або відвідувати басейн. Чому так? Зараз ми вам пояснимо.

Люди, які мають таку нерухомість, обладнають її, так як їм подобається. За рахунок великої площі і окремого входу, на території пентхаусу висаджують сади, клумби, а також можна поставити басейн. Деякі люди встановлюють вертолітні майданчики, корти для тенісу або поле для гольфу.

Таке облаштування дозволить проводити з користю час, не виходячи з дому. Також в нашому ЖК передбачена ізоляція стін і підлоги. Тому ви можете в своєму пентхаусі насолоджуватися тишею, милуючись на вечірній Київ або навпаки, проводити галасливі вечірки.

Маючи пентхаус, ви не тільки підкреслюєте свій статус, а ще й насолоджуєтеся свободою у всьому.

А щоб вам було комфортно не тільки в своїй оселі, ми облаштували прибудинкову територію. На території ЖК є безпечний дитячий майданчик і альтанки для відпочинку.

Житловий комплекс цілодобово знаходиться під охороною і ведеться відеоспостереження. Тому ви можете насолоджуватися свободою і не переживати за своє майно, адже про це подбаємо ми.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр