info@skyline-kyiv.com

Квартира в стилі лофт в ЖК Skyline

Кожна людина, яка купує квартиру, стикається з моментом, що йому потрібен ремонт. На сьогодні, люди дивляться на це по-іншому. І вже звичайні речі їх не вражають, тому вони намагаються зробити щось індивідуальне.

Найчастіше, багато покупців дивляться житло, з готовим дизайнерським ремонтом, наприклад «loft». Через те, що він вважається кращим і підкреслює незалежність господаря. Тому багато хто розглядає варіант квартира в стилі лофт в ЖК Skyline.

Цей комплекс має унікальний дизайн, тому так цікавить покупців. Його унікальність полягає в тому, що будувала цей комплекс американська інвестиційна компанія «Amstar». Компанія має проекти в усьому світі, практикуючи свої знання протягом двадцяти дев’яти років.

На Україні вони вперше запустили проект, але він швидко привернув увагу покупців, і, у свою чергу, став жаданим.

Що стосується квартир в стилі «loft» в Скайлайні, то інтер’єр проектувала відома українська дизайнерська студія Sergey Makhno Architects. Готові квартири для життя мають чудовий вигляд і виконані з усіма його вимогами.

Квартира в стилі лофт в ЖК Skyline – це поєднання відкритого планування, простору, високих стель, панорамних вікон, які в сукупності створюють ансамбль розкоші.

У людини, яка подивиться на нього,  може скластися враження незавершеного ремонту, але якщо до всього цього додати розкішні меблі й відповідний інтер’єр, то таке житло буде, виглядати дорого і стильно.

Якщо заглибитися в історію, то цей стиль інтер’єру прийшов до нас з далекої Америки. Треба зауважити, що спочатку, це були занедбані промислові приміщення, якими зацікавилася американська богема, в сорокових роках.

Такі приміщення давали можливість відчути себе вільним, віддатися повністю роботі та втілювати свої ідеї. Адже в такому просторі можна зробити майстерню, студію або галерею.

Сьогодні цей стиль впроваджують в основному житлові комплекси преміум класу, тому, що всі його параметри відповідають створенню такого інтер’єру.

Головне правило лофт – це великий простір, високі стелі та панорамні вікна. Також цінується велика кількість світла. Як ми говорили раніше, в ЖК Skyline є всі ці переваги.

Важливий фактор для цього стилю вид з вікон, а спостерігати за міською метушнею найкраще з панорамних квартир. При цьому можна залишатися в повній тиші, тому що в Скайлайні встановлені звукоізоляційні вікна німецької компанії Schüco, які також мають двокамерні віконні системи термостійкого скла.

Якщо ви розумієте, що цей стиль вам найбільш привабливий, то не варто витрачати час на його створення, а найкраще придбати житло вже з готовим ремонтом. При цьому ви не тільки заощадите час, а й фінанси. Тому що ніхто не зробить краще дизайнерський ремонт, ніж досвідчена дизайнерська компанія.

Знайти цей чудовий комплекс ви можете на Печерських пагорбах, по вулиці Євгена Коновальця.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр