info@skyline-kyiv.com

Апартаменти в Києві

В наш час вибір житла в столиці дуже великий. У цьому куточку України, все більше з’являється нестандартного житла. Одні беруть приклад із заходу і сходу, а інші будують щось своє, незвичайне. Також на нашому ринку нерухомості з’явилося житло від іноземних компаній, яке користується великим попитом.

Одна з поширених пропозицій на сьогоднішній день – це апартаменти в Києві.

Такий вид нерухомості досить новий на українському ринку, але досить популярний у великих містах. Багато хто не розуміє, що це за житло і прирівнюють його до квартир. Щоб з’ясувати, що означають апартаменти, ми поговоримо нижче.

Якщо говорити у загальному, то апартаменти – це житлове приміщення від сорока квадратних метрів, яке складається з двох і більше кімнат, а також в них повинен бути санвузол і кухня.

Така характеристика не роз’яснює конкретно, тому ми зараз розповімо, чим апартаменти в Києві, відрізняються від звичайної квартири.

Головна відмінність в цих поняттях – це прописка. У звичайній квартирі ви можете прописатися на весь час проживання, в апартаментах – інші правила.

Коли ви купуєте такий вид житла, то прописку можна оформити тільки на п’ять років. Після закінчення терміну, вона продовжується. Таке правило діє тому, що апартаменти в Києві продаються в комерційних приміщеннях, які належать юридичним особам або юридичним організаціям.

Таке житло почали будувати тоді, коли зіткнулися з проблемою відсутності вільних майданчиків для будівництва житлових об’єктів. Багато забудовників будують такі приміщення для збереження інвестицій, а так, як в законі апартаменти не відносяться до житлового приміщення, то реєстрацію можна зробити тільки на короткий термін.

Щоб краще розбиратися в цьому питанні, ми перерахуємо види апартаментів.

  1. Номер в апарт-готелі. Є номери, в яких можна орендувати житло на невеликий термін. У номері повинні бути кімнати, кухня, санвузол, а також можна користуватися готельним сервісом.
  2. 2. Номер в кондомініум – готелі. Ви можете купити або орендувати.
  3. 3. Апартаменти в комплексах. Вони призначені тільки для продажу. У них можна прописатися і жити як у повноцінній квартирі. Такі види апартаментів користуються найбільшим попитом з трьох перерахованих вище.

Купити апартаменти в Києві

Так як цей вид нерухомості дуже популярний в столиці, і багато хто хоче придбати саме апартаменти, то забудовники почали їх будувати більш активно. Але є також вимоги до такого житла. Потрібно пам’ятати, що перед тим як купити апартаменти в Києві, потрібно переконатися, що житловий комплекс відноситься до еліт-класу.

Наша команда «Амстар» побудувала свій ЖК в серці столиці, в Печерському районі, так як того вимагає елітне житло. Ми виконали всі вимоги, які ставляться до цього класу, так як практикуємо будівництво вже двадцять дев’ять років у всьому світі.

Купити апартаменти в Києві ви можете в нашому комплексі, який виконаний за американськими і західними технологіями.

Хотілося б ще додати, що апартаменти мають безліч плюсів, давайте ми зараз про них і поговоримо.

  1. Вартість. Якщо брати до уваги розташування і оснащення комунікаціями, то їх ціна буде дуже прийнятна.
  2. Цей вид житла будується в елітних будинках. А як відомо, всі вони будуються з екологічно чистих матеріалів і передбачають всі зручності для сучасного жителя.

У нашому комплексі пропонуються апартаменти трьох класів, як того вимагає законодавство. Тобто це клас А, В, С.

До класу А відноситься студійне житло, де кімната об’єднується з кухнею. Квадратура може бути від п’ятдесяти квадратних метрів. Таке житло підійде самотній людині або молодій парі.

Клас В складається з двох або трьох кімнат, а також кухні та санвузла. Такий вид житла ідеально підійде великій родині.

Клас С. Такі апартаменти мають багато кімнат і площа від ста квадратів. Ідеальним таке житло буде для великої родини, яка хоче проживати в серці столиці з усіма зручностями.

Що стосується такого житла в нашому житловому комплексі, то всі вони мають однакові характеристики, такі як:

– Вікна панорамні по всій довжині стіни, німецької компанії Schüco;

– Термостійкі двокамерні віконні системи;

– Системи по запобіганню затопленню;

– Інтегрована технологія «розумний дім»;

– Теплоізольований фасад;

– Підлога з підігрівом на лоджіях;

– Висота стель від трьох до чотирьох метрів.

На території нашого ЖК «Скайлайн» є комерційна зона, а також підземний трирівневий паркінг, охорона і відеоспостереження.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр