info@skyline-kyiv.com

Продаж квартир над зеленим містом

Ми почали зі слів, котрі б асоціювалися у киян з неосяжним. Нас вражали лінії екстер’єру будівель. Простота та геніальність в довершеній формі геометричної фігури, котру вигадали тисячу років потому. Вона не втратила своєї фізичної та естетичної значимості в цьому світі – цінних паперів, ринку світових ресурсів, боротьби на абстрактному полі, ворогів у відображенні та справжніх товаришів на відстані електронного дотику. Ми рухалися від упертої точки на білому листі, до команди шумних робіт. Від формулювання ідей, до повного збірника чітких виразів, котрі б зачіпали душу, мали зміст, силу, а головне колір, щоб дарувати натхнення.

Ми дискутували в просторих залах і серед цих стін народжувались теплі думки, просторі кімнати та яскраві зони відпочинку. Наша команда дизайнерів суперечила кожному сказаному слову і тим самим досягала істинної елегантності ліній. Складність в зображенні унікальних чотирьох стін в їх, заздалегідь відомій готовності. Простір для життя, без тиску, без сторонньої тіні і таємниці в дверях – тільки легкість та воля серед міцних опор. І тут прийшло осяяння у вигляді відомої класики, унікальної сукупності відомих стилів, які супроводжували дворян, слухали королів та царів с кінця 19 століття.

Магічна готика із бажаною таємницею, втрачений старий та віднайдений новий романтизм, із ароматами природи, штучного духу, розумного поривання за майбутнє і з відчуттям приємної ностальгії за втраченим. Стиль будівлі тісно переплетений з її функціями, як в соціальному, так і в побутовому плані. По-перше, це місце відпочинку, підняття сил, розкидані залишки натхнення в кожному кутку. Масштабна зона для релаксації та каяття перед кордонами краси міста, які можуть вмить рухнути – достатньо лише відкрити вікно Вашої нової кімнати і відчути клич столиці. В його серці, продаж квартир в Печерському районі – в місці зародження Вашого класу.

Світлі кольори апартаментів домінують в осередку кожної квартири, тому кожний їх відвідувач зможе відчути себе на своєму місці. Подібний вибір був не випадковим, адже подібне оформлення, дозволить майбутнім власникам краще уявити стан кімнат, меблів, тканину на вікнах, затишок, атмосферу ранків та вечірнього світла. Один простір поєднав покоління архітекторів, котрі прагнули досягти подібного ефекту. Лінії неба тепер розсікає 25 метровий спис – блискуча конструкція – Тіара Skyline. Плавне підхоплення вітру і влучний розріз над головами киян одночасно стане рекламним щитом і закликом для того, щоб купити квартиру в одному з найкращих районів міста.

Світ продав ідолів за реальну ціну і повісив цінники на їх зображення. Тепер продаж квартир класу Luxury – це всім відомий бартер – придбання престижу, візуальне зображення стилістики життя. Тільки обраним дозволено насолоджуватися подібною красою блиску.

Купити квартиру Skyline – це…

Перший погляд. Відблиск сонячних кольорів. Прохолодна тінь і звичний гул вулиць супроводжує мешканця. Легкий аромат розлитих квітів по підлозі, поклик ранку ввічливого портьє. Металева свіжість кнопки ліфта і знайомий мотив неіснуючої пісні. Боротьба з тяжінням і падіння крові в руках до кишені в пошуках ключів від 5-ти зіркових апартаментів сучасного Києва.

Замок. Поворот. Дзвін в коридорі і ось Ви вдома – на просторах 300 квадратних метрів і небо безкоштовно працює для Вас освітлюючи дерев’яну підлогу вправністю автентичних імпресіоністів, створюючи барви і гру кольорів, котру можливо побачити тільки в цей самий момент – повернення додому, у свій власний Skyline.

Окрім зовнішнього комфорту житловий комплекс дарує внутрішній затишок для кожного. Цілодобова охорона і нагляд за територією. Зручний та сучасний дитячий майданчик для всієї сім’ї і приватна зона відпочинку виключно для власників. Без сторонніх очей та допитливих камер. Тільки спокій та чистий тембр Вашого голосу.

Купити квартиру, яка б відповідала всім бажанням, можливим та неможливим примхам елітного класу киян – тепер можливо, і можливо це зробити з зиском та смаком, з комфортом та зручністю, котра має місце у Вашій уяві і наших сервісах нашого житлового комплексу. Ми зібрали всі зірки під одним небом – Україна, Київ, Skyline.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр