info@skyline-kyiv.com

Апартаменти Київ

Відомою проблемою творців у проектуванні масштабних апартаментів – є замовник. Хаотичний елемент чітко вибудованої історії, філософії дизайнерів, умінь та сміливих фантазій архітекторів, котрі мають не лише своє бачення будівлі, але мають у своєму розпорядженні унікальний та неповторний смак. Абсолютна воля мислення художника, сміливість інженерів – ось справжній рецепт бездоганної роботи, те чим може похизуватися Skyline на Печерську.

Довіра, котра сягає подібних висот, може стати поштовхом до абсолютно нових звершень та побудови неймовірного гарного стилю – архітектурного стилю, стилю життя, вигляду та самої репутації міста. Апартаменти в Києві все більше набувають того вигляду, котрого заслуговує справжній громадянин, житель столиці та сильна людина, якій необхідна така ж воля для, дій для нових звершень та досягнень.

Світлі та прозорі очі будівлі осяюють її по всьому периметру та фасаду, а з середини вона виблискує тим світлом, котрий запалюєте Ви. Вибір місця, створення панорамних вікон Schüco, тонкі деталі, простота ліній – сягають глибин образу справжнього киянина.

Реальна людина Європи, сильний та дзвінкий голос, легкий та впевнений погляд і багата душа – воїна, митця, літератора, поетеси, володаря, сміливця та відчайдухи, людини, котра має безкінечну тягу до прекрасного та великого і цим монументом життєвого подвигу може стати – житловий комплекс Skyline. Адже тільки Печерськ може підняти планку рівня життя до подібних висот, за допомогою витриманих традиції будування та дизайнерських рішень, що захоплюють і дивують навіть тих, має багатий життєвий шлях, тих хто пізнав життя – ми даруємо натхнення кожному.

Команда Skyline впевнена у необхідності створення цілісного центру сучасного життя. Безліч проектів по всьому світу представлені нами, вже давно перейшли на якісно новий рівень єдності їх мешканці. Ми не просто будуємо житло, ми удосконалюємо бачення власників квартир, дозволяєм краще розуміти ринок та пануючі в ньому думки. Звертати увагу на апартаменти в собі, як засіб комунікації між поколіннями сім’ї, як створення символу, котрий щодня відбиває тисячі блисків сонця на головами пішоходів – як один міцний організм, що гармонічно вписується в загальну картину столиці, підкреслюючи її пишні форми та естетику в рамках соціального, економічного, публічного життя.

Жоден об’єкт не може початися без розуміння тіла міста. Щоб будівля привертала увагу, потрібно створити унікальну ідею, вкласти історію в її стіни та зрозуміти призначення, котре матиме місце в ритмі вулиць. Тому ескізи Skyline починалися під гармонійну музику самої історії Києва.

Досвід світу разом із Amstar. Печерськ та його нове серце

Цікавою грою в дизайні подібних інтер’єрів, таких як мінімалізм у поєднанні з еклектикою, є створення враження незавершеності. У досконалих лініях показується відсутність маленької деталі, мазка фарби або ж каліграфічного підпису на картині побуту, але Ви повинні знати, що такий пробіл заповнюється Вами – особою, котра дарує життя апартаментам, приносить нові кольори в будову мінімалізму, вигадуючи свій власний, неповторний стиль. Заповнює світлий простір сміхом, спокійним тактом кроків та різкими поворотами за двері, за приємні кімнати і завжди зупиняючись перед видом на місто.

Панорама, котра нікого не залишить байдужим, легка гармонія зелених кольорів літом і сяйво цвіту весною. Зміна календарів буде відтворювати зміну в загальному вигляді кімнат. Білий та холодний блиск новорічних свят візьметься одним кольором з дизайнерськими рішеннями кімнат, а сонячні дні осені будуть підсилювати оригінальність брутальних стін апартаментів. Щоденні зміни, будь-то природні цикли або ж буденний рух по дням тижня, кожна подія в апартаментах житлового комплексу Skyline – це незабутні враження, починаючи від технологічних новинок “розумного будинку”, до інженерних зручностей, котрі передбачають Ваші бажання.

Окрім простих елементів, у вигляді теплоізоляції, термостійких матеріалів та систем безпеки, Ви відкриєте для себе новий, небачений раніше комфорт, без якого тепер, неможливо почути стукіт серця міста, піймати його ритм за чітке, голосне звучання.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр