info@skyline-kyiv.com

Квартира в центрі Києва

Київ — це не тільки столиця України, а ще й найпривабливіше місто, яке подобається як місцевим жителям, так і приїжджим. Корінні кияни дуже привітні люди, які борються за навколишнє середовище свого рідного міста.

Славиться Київ і своєю історією, багато іноземних громадян долають тисячі кілометрів, щоб насолодитися його старовиною і красою. Кожна людина бачить в столиці щось своє, багато місць наскільки захоплюють, що хочеться туди повертатися кожен раз.

Це привабливе місто наскільки затягує, що тут хочеться залишитися назавжди, тому ринок нерухомості набирає популярності не тільки серед жителів України, але він цікавий й іноземцям.

Кожен район розширюється щодня, але якщо підводити статистику, то квартири в центрі Києва — це й мрія й мета багатьох.

Печерськ вважається елітним районом столиці. Це й не дивно, так як тут найкраща інфраструктура. В цій частині міста знаходяться історичні пам’ятки та політичне містечко.

Квартира в центрі Києва підкреслює не тільки ваш статус, але це ще й зручно. Адже Печерськ називають ще й бізнес-центром. Всі великі компанії, розташовуються саме тут. Хотілося б докладно розповісти про цей район, щоб було більше зрозуміло чому він популярний та елітний.

Квартира в центрі Києва, які переваги вона має?

Перше, що відразу хочеться сказати, що квартира в цьому куточку Києва, дає комфортне проживання, яке важливо для будь-якої сучасної людини.

Квартири в цьому районі одні з найдорожчих. Але це й не дивно, тому що всі ми знаємо, за комфорт треба платити.

Квартири на Печерську вважаються кращими архітектурними спорудами. Якщо брати до уваги старі будови, то всі вони виконані відомими конструкторами і архітекторами. В кожен будинок вкладено щось загадкове і особливе. А ще треба знати, що Печерськ — це не тільки центральний район Києва, а й найкультурніший.

Загальна площа району займає двадцять сім квадратних кілометрів. Якщо брати до уваги культурні та навчальні заклади, то в ньому знаходиться дуже багато навчальних закладів починаючи від дитячих садків і закінчуючи відомими у всьому світі ВУЗами. А ось кількість культурних закладів порахувати дуже важко, відомими вважаються: Центр культури, Палац дітей та юнацтва, вісімнадцять бібліотек, сім будинків і палаців культури, два театри і три студії-театру, чотири кінотеатри, філармонія, картинні галереї, Міжнародний центр мистецтва і культури, а також безліч парків, в тому числі і ботанічний сад зі знаменитим садом бузку.

Тому, незважаючи на те, що квартири на Печерську мають високу вартість, ця ціна виправдана і цей район заслуговує на увагу. Житло тут дає можливість не тільки комфортно в ньому проживати, а й насолоджуватися красою і проводити з користю вільний час.

Квартира в центрі Києва в елітному ЖК «Skyline»

Наш комплекс — це житло, в якому ви можете торкнутися неба. І це не просто слоган або слова. Ми звели наше творіння на найвищій точці Печерського району, на Печерських пагорбах по вулиці Євгена Коновальця, для киян більше відомої, як вулиця Щорса.

Всі матеріали, які використовувалися для побудови, виконані з екологічно чистого матеріалу, ми подбали, щоб житло виглядало якісно не тільки зовні, але і зсередини.

Квартира на Печерську, в нашому ЖК — це творіння західних дизайнерів. Ми хотіли, щоб кожен знайшов тут щось для себе, тому ми побудували квартири на будь-який смак:

— Однокімнатні;

— Двокімнатні;

— Трикімнатні;

— Апартаменти;

— Петхаус.

Людина, яка приходить до нас на перегляд, не може залишитися байдужою.

Квартира на Печерську в житловому комплексі «Skyline» — це турбота про кожного мешканця і розумний вибір.

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр