info@skyline-kyiv.com

Skyline Residences

Amstar

Skyline – флагманський проект Amstar в Україні, в якому реалізовано багаторічний міжнародний досвід компанії.

Amstar – інвестиційна компанія з управління нерухомістю, яка купує і реалізує проекти забудови нерухомості у США та на міжнародних ринках, в тому числі житлові, офісні, торгові та промислові об'єкти. Компанія заснована у 1987 році з головним офісом у Денвері, штат Колорадо, США. Станом на 31 березня 2016 року сукупна вартість активів, що перебувають в управлінні компанії, становила приблизно 2,0 млрд. дол. США.

З моменту заснування Amstar інвестувала у різні проекти забудови та управління нерухомістю понад 5,1 млрд. дол. США. Зокрема, в рамках 32 проектів було побудовано, придбано та продано понад 6 тис. квартир. Завдяки величезним ресурсам та солідному міжнародному досвіду Amstar незмінно досягає найвищого рівня втілення своїх проектів – розроблюємих, і перебуваючих в управлінні.

Компанія Amstar Europe заснована в 2006 році у Києві, є афільованим партнером Amstar та девелопером нерухомості Skyline Residences. Щоб отримати додаткову інформацію про наш досвід і поточні проекти, відвідайте офіційну сторінку компанії: www.amstar.com

Записатся на просмотр

×
Записаться на просмотр